Údržba bazénové vody není zrovna jednoduchou záležitostí. Je nutné pravidelně do vody dodávat dostatek dezinfekce, která zbaví vodu všech bakterií a mikrobů, dále je důležité srovnávat PH vody, protože tento faktor má obrovský vliv na účinnost všech přípravků, které do vody dáváte, nemůžete opomínat také přípravek, který předchází vzniku řas, a samozřejmě nesmíte zapomínat odstraňovat mechanické nečistoty, které se do bazénové vody dostanou v průběhu jeho používání. Přijde Vám, že je to velmi nároční úkol? Ale nemusí být. Co takhle využít chlorové tablety 5v1 Chlorito a užívat si průzračně čisté bazénové vody prakticky bez práce?

bazén

Multifunkční tablety 5v1 Vám totiž, už podle svého názvu, nahradí hned několik přípravků najednou. Dodávají bazénové vodě dostatek aktivního chloru, srovnávají PH vody, změkčují vodu, působí preventivně proti řasám a vločkují nečistoty. Takže už nemusíte zvlášť pořizovat dezinfekční přípravek, zvlášť přípravek pro zvýšení PH nebo pro zvýšení PH vody, změkčovač a lépe se Vám budou z bazénové vody odstraňovat mechanické nečistoty a to se přece vyplatí. Proč ztrácet spoustu času s odměřování dávek různých přípravků, když Vám k údržbě postačí jeden? Proč utrácet spousty peněz za několik různých přípravků, když můžete ušetřit tím, že si pořídíte pouze jeden, který stoprocentně funguje a nahradí všechny ostatní?

kluk v bazénu

Jak tedy vidíte, údržba bazénu a bazénové vody nemusí být zase až tak složitá a lze si ji usnadnit a přitom ne na úkor kvality. Samozřejmě, že provádět pravidelnou kontrolu za pomocí testerů byste měli opravdu pravidelně alespoň jednou za dva týdny a v případě teplejších dnů či většího využívání bazénu provádějte pro jistotu častěji. Každopádně nezapomeňte využít i nabídky bazénového příslušenství, které Vám může hodně usnadnit celkovou údržbu celého koupacího zařízení.