Plot není jen na okrasu
Mít okolo domu plot je důležité, protože nejen že dáte ostatním najevo že za plot nemají chodit protože za plotem je pozemek váš, ale také ochráníte například psa před tím, že by mohl ze zahrady vběhnout pod projíždějící auto. Kvalitní plot vám ušetří spoustu problémů, takže stačí vybrat vhodný plot, který bude cenově dostupný, a který bude vypadat dobře. Když se podíváte na novou zástavbu, uvidíte, že většina lidí si vybrala plot, který typově ladí k domu. Anglické domy mají spíše kované ploty, moderní novostavby mívají třeba gabionový plot. I vy můžete sladit plot s domem – zděný plot stačí omítnout do odstínu v jakém máte fasádu a uvidíte, že to bude vypadat skvěle.

kovový plot

Chcete aby byl plot nejen hezký, ale aby vám nepřidělával práci? Okolo domu a zahrady je vždycky práce víc než dost, a tak je logické že lidé hledají způsoby jak si práci ulehčit. Když si vyberete například betonový plot, nemusíte se o něj starat vůbec. Beton je zcela neprůhledný, takže pořízením betonového plotu získáte 100% soukromí na celém pozemku. Je to stálý materiál, který jen tak něco nepoškodí. Můžete si vybrat z mnoha barev a provedení.

Betonový plot je ideální pro všechny, kteří hledají kvalitní a moderní plot bez údržby. Beton se nemusí natírat ani umývat, maximálně ho stačí opláchnout proudem vody, kdyby se na něm po letech například začal usazovat mech. Mít betonový plot je ideální, protože se hodí ke všemu a díky tomu, že jej lze zkombinovat i s jiným materiálem, můžete mít i opravdu originální provedení.

plot u domu

Zajímá vás jaká je za montáž betonového plotu cena? Ta je vždy individuální, protože záleží na tom, jak dlouhý plot si vyberete, jaké provedení chcete a také na tom, zda je nutné odstranit starý plot. Pošlete nám poptávku, připravíme vám individuální nabídku, kterou vypracujeme co nejrychleji.