Na trhu je celá řada e liquidů do elektronických cigaret. Oproti době, kdy elektronické cigarety u nás teprve začínali, si teď můžeme pískat. Dříve jste museli brát to, co je, to znamená třeba dva dodavatelé liquidu na trh, a konec. Dnes už se rozrostlo hodně českých výrobců liquidů a hodně se k nám i dovází ze zahraničí. Což je přesně případ liquidů Dinner Lady. Dinner Laddy je značka e-liquidů pocházející z Velké Británie. Platí za prémiové příchutě, které jsou sice známé lehce vyšší cenou, ale na druhou stranou prémiovými příchutěmi, které nabídnou vaperům přesně to, o slibují nápisy a obrázky na obalech.

vape

Dinner Lady se zaměřuje především na výrobu liquidů Shake and Vape, ovšem najdete u ní také aromat na výrobu vlastních liquidů, jednorázové náplně, které jsou ale nyní již téměř k nedostání a také poměrně slušný výběr jednorázových cigaret s příchutěmi, které patří mezi jejich ostatními výrobky k těm nejoblíbenějším. Jaké příchutě u této značky najdete? Je jich taková spousta, že nebudete vědět, co ochutnat dříve. Dinner Lady má totiž několik řad, a v každé najdete spoustu a spoustu příchutí. Nejznámější řada je asi řada „Desserts“. Značka Dinner Lady je totiž nejvíce známá pravděpodobně kvůli svému liquidu Lemon Tart, který se nachází právě v této řadě.

vape

Pokud milujete chuť citrónu a sladkého těsta, tento liquid si naprosto zamilujete. V řadě najdete i další chutné dezerty, třeba koláč s lesním ovocem nebo jahodové makronky. Samozřejmě, sladké příchutě nejsou to jediné, co Dinner Lady nabízí. V nabídce najdete také spoustu ovocných příchutí, které jsou rozdělené na řadu sladkého ovoce, a poté na řadu chladivého ovoce. V jejich nabídne najdete také pár tabákových náplní, které si vychutnají především vapeři zvyklí na systém MTL. Ať už si vyberete jakoukoliv příchuť, věřte, že s Dinner Lady nešlápnete vedle.